Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 5.5 év manuális tesztelőként...

5.5 év manuális tesztelőként 8 órás munkában mennyi lehet a bruttó bérigény? (nálunk nem kellett sajna automatizálni egyáltalán)

Figyelt kérdés
Az az érdekes, hogy 2022-23-as éves Mo kimutatásokban 750E-1.2 M-t találtam (Bluebird, Ranstadt, Reed, Hays, No Fluff jobs, Enloyd, míg a fizetesek és glassdooron 470-1M közti a szórás). Mitől függ ez? Én alkalmazottként helyezkednék el de a netes kutatómunkám eredményeképp már nem tudom ha felhív egy hely és előzetesen be kell mondanom egy brutto összeget mit mondjak. (jelen pillanatban azt tudom mondani, hogy smoke, regr testing, exp based, use case testing, Testlink, ticket toolok, confluence tudás van a kezemben. SQL és a szóbeli beszédszintű angoltudás nincs, ezeket most fejlesztem, autodidakta módon illetve a nyelvet egy tanárral.
máj. 12. 10:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!