Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MSI A320M GAMING PRO Nincs kép?!

MSI A320M GAMING PRO Nincs kép?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Használtan vettem az alaplapot és hozzá egy ryzen 3 3200g processzort! Miután össze raktam és bekapcsoltam a gépet elindult rendesen viszont képet nem ad, sem az alaplapi HDMI csatlakozón keresztül sem a videókártya kimenetén! Viszont az alaplapon van debug led és a cpu világít! Úgy tudom hogy ez a lap támogatja a ryzen 3 3200g-t Ráadásul akitől a lapot vettem mondta hogy frissítette a legujabb biosra! Arra gondolok hogy vagy hibás processzort adtak el nekem, vagy nem tudom hogy okozhat e ilyen problémát az, hogy az alaplapi tápcsatlakozó 8 pines! Viszont a tápegységemen csak 4 pines a csatlakozó! Ha jól tudom ez a csatlakozó pont a processzor tápellátásáért felel ?! Van valakinek valami tippje?


előre is köszi a válaszokat



#kép #Ryzen 3 3200g #MSI A320M GAMING PRO
máj. 15. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A BIOS kép nem jön be vagy telepíteni akarsz és ott sincs kép?
máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A bios kép sem! A monitor nem is érzékeli hogy csatlakoztatva van! Olyan mint amikor alvó állapotban van a gép vagy mint amikor ki van kapcsolva! Nem vagyok már abban se biztos hogy az alaplap támogatja a processzort, vagy lehet a bios frissítés többet ártott mint használt? A legújabb bios lett rárakva és az béta verzió!
máj. 15. 18:05
 3/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt rá lett téve a béta BIOS ezek szerint volt kép mert máshogy nem is lehetett volna telepíteni.

Lehet, hogy a Ryzen 3 3200G proci miatt nincs kép mert én nem látom a támogatott procik között.


Olyan van, hogy "Ryzen 3 PRO 3200G". A sima 3200G nincs.

[link]

máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam hogy mivel nincs a listán a sima 3200g így nem támogatott! Viszont egy másik oldalon viszont szerepel a listán!


[link]

máj. 15. 19:27
 5/18 A kérdező kommentje:
A listán szereplő processzorok mellett ott van hogy melyik bios támogatja! De szerintem az újabb biosnak visszafelé is kompatibilisnek kell lennie! De az is lehet hogy tényleg nem támogatott ez a processzor mert a hivatalos MSI oldalon nincs a listán
máj. 15. 19:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél az nem gyári msi oldal.
máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Akkor marad a processzor csere. ryzen 5 3400g az rajta van a listán és arra amire használva lesz, több mint elég!

Köszi a segítséget!

máj. 15. 20:32
 8/18 anonim ***** válasza:

Különben 4pinről 8pinre átalakító proci tápkábelt is lehet venni.

[link]

[link]

máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet ilyen átalakítót venni, azért köszi :) Viszont most nem tudom mi van? Akitől a lapot vettem , mondta hogy ő egy ryzen 3 1300x processzorral használta a lapot! Viszont a listán az sincs rajta! Csak a pro változat. Mondta hogy elküldi nekem a processzort és azzal próbáljam ki az alaplapot, kíváncsi vagyok hogy azzal működni e fog? De ha működik akkor ezek szerint nem feltétlenül csak a listán felsorolt processzorokkal működik!
máj. 15. 20:56
 10/18 anonim ***** válasza:

Én se tudom most már, hogy mi lehet a probléma.

De megtaláltam közben, hogy a sima 3200g is és az 1300x is rajta van a listán. Tovább kell menni a 11. lapra.

[link]

máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!