Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan érdemes legálisan...

Honnan érdemes legálisan letölteni zenéket?

Figyelt kérdés
Pendrive-ra kéne áttenni.

máj. 16. 08:16
 1/10 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Letölteni nagyon sehonnan. A zene streaming szolgáltatások is úgy maradnak fent, hogy nem letöltve hallgatod a zenéidet hanem a felületükön játszod le őket és ezért minden hónapban elő kell fizetni. Ebből aztán a hallgatottság alapján fizetik ki a szerzőket és a kiadókat.

Ha te tulajdonolni akarsz hallgatásra egy zenét, akkor azt konkrétan meg kell venned.

[link]

Ez a zene például 1.5 euró. Jogilag gondolom ugyanolyan törvények vonatkoznak rá mint a CD-re. Egy példányt tarthatsz belőle. Esetleg a saját tulajdonodban lévő adattárolókra átmásolhatod, de senki mással nem oszthatod meg a zenefájlt.

máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SIDLER22 ***** válasza:

Vagy ha meggondoltad magad akkor még mindig beszerezheted valamilyen YouTube letöltős fostalicska oldalról mint például a [link]


Vagy ha kicsit érdekel a zeneforrás minősége is akkor torrent. Vagy beregisztrálsz Tidal-re (és előfizetsz) ahol eredeti formában vannak fent a zenék és ezzel a programmal letöltöd amit akarsz: [link]

máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vannak ingyenesen használható gyűjtemények:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

a felhasználás körét (hogy csak magadnak töltheted le vagy felhasználhatod-e máshol, esetleg meg kell adnod a forrást, felhasználhatod-e kereskedelmi céllal) az adott oldal jogi közleményeiben olvashatod.

máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BeefEater ***** válasza:

Most elsőre rávágnám, hogy nCore-ról. Bizonyos körülmények mellett még akár legális is lehet.


Az Amazon-on is tudsz venni zenét mp3 formátumban.

máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legálisan akármit nem, csak az ajánlott free oldalakról. A többi általában torrent...
máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
iTunes store, ott vannak drm mentes zenék is, azokat ki lehet másolni és lehet hallgatni az alkalmazáson kívül is. De biztosan van más forrás is, én annó ezt használtam.
máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok fizetni érte és nem is fogok. Egyszeri felhasználásra kell. Hiába van spotify, apple music előfizetésünk, telefont nem fogunk tudni használni erre a rendezvényen. Ezért kell pendrive-ra áttenni. Megpróbálom majd az ncore-t.
máj. 17. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Ott sok mindent megtalálsz. Ha tagja vagy minek tetted fel a kérdést, nem kötözködésképpen kérdem?


Elég jó oldal a rutracker zenében, sőt a legjobb. (amit én ismerek)

máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert nem jutott eszembe. Legutóbb, amikor ilyet csináltam, Limewire-t használtam. Mikor volt már az, talán 15 éve 🤣
máj. 17. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Limewire Oo... emlékszem.

Strong DC az sem ma volt... még működik, hihetetlen.

máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!