Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a facebook...

Mi lehet a baj a facebook fiókommal?

Figyelt kérdés
Senkinek az adatlapján semmit nem látok,meg egy csoport bejegyzéseit sem,ahol tag vagyok. Több ismerősömmel beszéltem már erről,onnan tudom hogy sokmindent vagy semmit nem látok akár egy csoportban,akár mások adatlapján. Pedig minden dolog amiről szó lenne,hogy nem látom,nyilvános. Nem értem,mi a gond,nekem kell-e valamit a fiókomon állítani vagy mit lehet ezzel tenni?
máj. 17. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha telefon, akkor kezd a facebook app újratelepítésével.

Ha böngésző, akkor próbálj másik böngészőt, privát ablakot, bővítmények letiltását.

máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem telefon,nem okostelefonom van
máj. 17. 14:10
 3/6 A kérdező kommentje:
másik böngészővel sem jó
máj. 17. 14:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Hol és milyen bővítményeket tiltsak le?
máj. 17. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:

A fenti jelenség nem újkeletű, időnként újra és újra előjön valakinél, gyakorlatilag teljesen véletlenszerűen.

Előbb-utóbb helyreáll, ez az idő egy-két naptól kezdve akár hetekig is eltarthat.

Facebook már csak ilyen.

Ugyanazok a régi, tíz éves hibák (bugok) jönnek elő újra meg újra, és ahelyett, hogy javítanának rajta, még újabb bugok jelennek meg

máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor csak idő kérdése.
máj. 17. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!