Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jelszóval védett PDF állomány...

Paradoxa kérdése:

Jelszóval védett PDF állomány jelszavát ki lehet olvasni valahogy? Pl, ha a böngészőben próbálom megnyitni, akkor rá tudok kattintani az "oldal forrására". Az ott feltűnő sorokból ki lehet olvasni a jelszót? További részletek a megjegyzések rovatban.

Figyelt kérdés

Van egy pdf állomány, amit anno sajnos csak pdf-ben mentettem le, mert nem vettem észre, hogy jelszóval védték le.

Egy oktatási anyag része volt, amiért fizettem, de csak online és csak egy időkorláton belül bocsátották rendelkezésre.

Ha észrevettem volna, hogy jelszóval védett, akkor legalább minimum jegyzeteltem volna belőle.

Megnyitási kísérletnél ezt írja ki:

"Adja meg a jelszót a PDF fájl megnyitásához."

Sajnos a jelszó, vagy az állomány újbóli elkérése nem áll módomban.

Próbáltam online oldalak segítségével eltávolítani a jelszót, vagy átalakítani a PDF állomány formátumát például képpé, de minden eddig próbált oldalon kérik a jelszót.

Szóval, a jelszót ki lehet olvasni valahogy, valahonnan?

Pl, ha a böngészőben próbálom megnyitni, akkor rá tudok kattintani az "oldal forrására". Az ott feltűnő sorokból ki lehet olvasni a jelszót?

Persze megértem, ha nem lehetséges a megnyitás számomra, de azért itt szeretném megkérdezni, hátha esetleg mégis van rá valamilyen lehetőség.

Előre is köszönök minden érdemi választ.



#pdf #jelszóval védett pdf #ismeretlen jelszó
máj. 22. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen könnyen menne, akkor senki se használná ezt a védelmi vonalat.
máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, ez logikus. Én is ettől tartok.
máj. 22. 15:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Emlékezz vissza a jelszóra..
máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezt a jelszót soha nem is tudtam, tekintettel arra, hogy ezt a dokumentum készítője hozta létre és velem soha nem is közölték.

Mint fentebb írtam, a dokumentumhoz online lehetett hozzáférni egy adott időablakon belül. Akkor csak az online felülethez kellett belépési jelszó, a dokumentumhoz nem.

Ellenben a belépési jelszavammal nem lehet a pdf dokumentumot megnyitni. Ergo a dokumentum megnyitását "védő" jelszó különbözik tőle.

máj. 22. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:

A weblap nincs lementve?

Azon keresztül nem tudod megnyitni?

máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A most is létező zártkörű weblapról törölték az adott tartalmat, bár értem, hogy kérdés nem erre vonatkozik.

Az adott PDF állományt a weblapról lehetett megnyitni online. A firefoxból le lehetett menteni pdf-ben.

Bár a weblapról jó néhány mentést készítettem az idők során, de az ilyen belső tartalmakat a mentések nem őrizték meg. Gondolom ez a weblap szándékosan kialakított felépítéséből következik.

máj. 22. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:

"a belépési jelszavammal nem lehet a pdf dokumentumot megnyitni"

Nyilván, egy PDF egy jelszóra nyílhat...

máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyilván.
máj. 22. 21:12
 9/12 Cubina ***** válasza:
Sikerült azóta hozzáférni a PDF-hez?
jún. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült. Nincs ötletem arra, hogy miként tudnám megoldani ezt a problémát.
jún. 1. 02:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!