Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom lecserélni a...

Hogy tudom lecserélni a hangkártya drivert?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Beírod a nevét a Google-ba, és letöltesz hozzá egy drivert (lehetőleg a gyártó oldaláról, ott van a legfrissebb), ha nem tudod, mi a neve, akkor az Everest nevű program megmondja neked.
2010. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pontosan, ahogy az első leírta - bár először mondtam volta Everestet, aztán guglit
2010. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Leszedtem az Everestet de most mit csináljak vele?
2010. dec. 7. 18:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Am win 7 em ha ez fontos és a cod2 re kéne a hangkártya cserélés.
2010. dec. 7. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyisd meg, és keresd meg benne a hangkártyád nevét (ha integrált, akkor az alaplap nevét), írd be a Google-ba, és írd utána driver download.
2010. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És honnan tudom hogy melyik a hangkártya neve? Nem naon értek ehhez:((
2010. dec. 7. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Megnyitod az Everest-et, és talán az összegzés menüpont alatt találsz egy olyat, hogy hangkártya:, és mellette lévő oszlopban van a neve. Ha integrált, akkor az alaplap melletti oszlopban találod az alaplapod nevét.
2010. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem találom az összegzést.
2010. dec. 9. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne állj neki egyedül.Ha egyszer megmutatják utána már menni fog!Mindenki volt kezdő,nem gáz segitséget kérni,de ha még az everest is bonyolult akkor megfontolandó egyedül nekiállnod.
2010. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na megvan a neve: Realtek alc 883, csak hogyan frisitsem?:(
2010. dec. 11. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!