Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatos hálózathasználat...

Folyamatos hálózathasználat kikapcsolt szoftverek mellett, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Win 7, Avast, Comodo& SpyTerminator. A Comodo ikonja folyamatos hálózathasználatot jelez ki és be egyaránt. Viszont, ha kikapcsolom ezeket a védelmi szoftvereket akkor is van hálózati aktivitás!

(a win feladatkezelője is megerősíti a hálózat használatot)

Lehetséges, hogy ezek az ingyenes 'arany' éremmel kitüntetett szoftverek beengedtek valamit, és nem veszik észre? Vagy a Win7 ilyen alapból? Én úgy tudom, hogyha elvileg semmi nem használja a hálózatot, és mégis van aktivitás, akkor valószínűsíthető a vírus jelenléte.


[tudom, mindenki a Malwarebytes-ra esküszik...]


2010. dec. 30. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Comodo mit ír ki, melyik folyamat használja a netet?
2010. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen vírus.

A task managerben, vagy az msconfig-ban az automatikus indításnál nincs semmi gyanús?

2010. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gyerekek! Itt valami nagyon sejtelmes dolog van!


Egész éjjel itt b@sztam a rezet, olvastam, írtottam, jah meg telepítettem!

Full-ra leformázott vinyóra húztam a win7-et, és most a szűz op-n ugyanúgy van hálózati tevékenység, ritkábban amúgy, de van!

NA MOST EZ MI??

Maradt volna a lemezen virus, nem hinném!

Nem lehet, hogy a win7 alapból ilyen!?? xD


Mind1, sz@rok mostmár az egészre, aki akar jöjjön, várom szeretettel, majd hözzéteszem az ip címemet, meg megnyitom az összes portot, úgy könnyebb lesz..


Viccet félre téve, egy érdekes dologra jöttem rá a védelmi szoftverek terén;


Egy kalap szamóca az egész, egytől egyig!

Mindegyiket frissítettem "teljes rendszerellenőrzés" előtt; avast, spyware terminator, malwarebytes...

Nem találtak semmit!

Azért megnéztem a NOD32 Online Scanner-ével is, & láss csodát, 4-et talált...

szóval ennyit ezekről a "díjnyertes, ingyenes csoda biztonsági" szoftverekről...


jah..a comodo "tűzmadara" is fent volt, csak sajnos leomlott a védelmi fal..

2010. dec. 31. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!