Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám egy LG Optimus...

Hogy tudnám egy LG Optimus GT540-nél a Telefonmemóriát elérni PC-n keresztül?

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam egy LG Optimus Gt540-et.

Valaki tanácsára leszedtem egy LG PC Suite IV-et amivel el tudom érni az SD kártyát , azonban lenne egy olyan problémám, hogy a telefonmemóriára nem tudok rámenteni semmit PC-n keresztül (pedig a PC-n levő IGO-t, és pár alkalmazást jó lenne felrakni).

Net nincsen a telefonon, valamiért Wifivel sem akar működni, tehát mindenképpen PC-n keresztül kéne megoldani.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 1. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Csatlakoztasd a készüléket kábelen a PC-hez, hagy, hogy felismerje, és akkor a sajátgépben meg fog jelenni a telcsi. Ha rákattintasz, különválasztja a telefonmemóriát, a pótmemóriától. És kezelheted is. Ha van Suite-d, akkor még egyszerűbb.
2011. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leírnám a csatlakoztatás menetét.


1.Csatlakoztattam a telefont a mellékelt USB kábelen keresztül.

2.Cserélhető lemez néven megjelent a meghajtó.

3.Probléma : Nem tudom megnyitni

4.LG PC Suite IV-el meg tudom azt csinálni, hogy csatlakoztatom, de csak az SD kártyát engedi használni (azt is akkor ha rákattintok a Videó/Zene/Képek fülre és akkor átvált Adattár módra).

5. USB Hibaelhárítás módot is bekapcsoltam, de úgy sem változott.



Az lehet esetleg a probléma, hogy egy 7 éves Pentium 3 (WIndows XP-s) gépem van?


Ha nem világos valami/szükséges akkor készítek videót/képeket a dolgokról.

2011. jan. 2. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez Android-os telefon ugye?

A vindóz csak a FAT32 és az NTFS fájlrendszerű adattárolókat támogatja. Ezért nem tudod megnyitni közvetlenü. A Linux (Android is) ext2, ext3, stb. és swap fájlrendszert használ, de tudja kezelni a FAT32 és az NTFS-t is. A telefonodhoz tartozó PC Suit az Androiddal kommunikál és nem közvetlenül a meghajtót olvassa.

2011. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van. Annyi az egész, h kell hozzá szoftver amit ha win7 az oprendszer úgyis leszed. A telefonon pedig beállítások->memória kezelő-> usb kapcsolati módot pipáld ki /csak adattár legyen aktív / aztán csatlakoztatod és az értesítéseknél kiadja az USB csatlakozást és ott rámész a csatlakozásra. : ) ( de a használati útmutató elolvasása is ezt mondja nagyjából : D )
2011. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!