Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikorra várhatók az új konzolo...

Mikorra várhatók az új konzolok? Xbox 720, PS4, Wii2.

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 10:22
1 2
 11/16 anonim válasza:

A Kérdezőnek!


Mivel a PS2 2000-ben jelent meg, és 2006-ig bírta, ezért hasonló dolog várható a PS3-nál is.


A PS3 2006-ban jelent meg, és 2012-ben szerintem le is jár az ideje. Ez csak matek. Jól gondolkozol, csak ennyit akartam írni!

2011. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm én is így vélem, hogy ez szimpla számítás...

Egyébként az, hogy 10 év múlva is új lesz a ps3, akkora kamu volt a kiadótól 2006-ban... És úgy bírom az ilyen naivakat, hogy "a ps3 rohadt erős, az xbox nyomába sem ér a ps3 teljesítményének" Ez akkora kamu, csak "parasztvakítás". Nem mondom hogy gyengébb, mint az Xbox, de nem sokkal erősebb...


A lényeg, hogy amit sokszor hallottam: "Megint a ps4 fog legkésőbb rajtolni..." EZ KAMU! Szerintem a ps3 hamar bedobja a törölközőt, és 1012-2013 körül jön az új az xbox 720-szal, és a Wii2-vel együtt...

2011. febr. 8. 20:33
 13/16 A kérdező kommentje:

Még csak annyit, hogy nekem ugyan Xbox-om van, de ha kijön az új generáció, tuti hogy PS-t fogok venni. Nem azért mert jobb, vagy bármi, csak egyszerűen jobban bejönnek az exclusive játékok, és a Blu-ray csak ad a dologra...

Én nagyon szeretem az xbox-omat, nem bántam meg, hogy ezt a konzolt választottam, de azért nézek a neten sok Killzone, Little BIG planet, vagy éppen Uncharted videókat, és néha úgy teszek mintha én játszanám...

Ha PS3-at vettem volna, akkor biztos azt is szeretném, és azt sem bántam volna, meg de az is biztos hogy minden nap néznék egy GoW videót.

Ha megtehetném, biztos azt csinálnám, hogy vennék egy PS3-at (is, de ahhoz nagyon sok pénz kell). És ahogy tartja kedvem, csak az exclusive játékokat tolom az adott komzolon, amelyik játék meg előbb lenne olcsóbb arra a konzolra venném...

Ha kijön a PS4, nem fogok megszabadulni az xbox-omtól, hiszen a Fifa 11 még ps2-re is megjelent, de ezvolt az utolsó játék ami kijött a konzolra. Tehát ha 1012-ben jön a gen. váltás, akkor még 2015-ig BIZTOS kapok exclusive játékokat az xbox-omra is, kivéve ha túl jól teljesít az új (720), amit erősen kétlek, hiszen az Xbox-team csak összedobja a legjobbat, ami akkor van, míg a PS jobb dolgokat tesz a gépbe, de nem tudja kihasználni.


Szerintem mind a 2 konzol hasonló erősségű, a PS3 talán picivel jobb, mint az Xbox, és ezt az exclusive játékainak és a Blu-ray-nek köszönheti főleg!

Nem akarom hogy átmenjen ez a kérdés egy konzol-harcba hiszen teljesen fölösleges újra meg újra feltépni a sebet... Szerintem minden ember legyen boldog azzal amije van, és ha ez PC, akkor örüljön, hogy nála lehetnek a legjobb grafikák (már ha megengedheti magának) és nála csücsülhet a remek StarCraft 1,2. Ha Xbox 360, akkor örüljön, hogy játszhat olyan játékokkal, mint a GoW, ami szerintem felülmúlja a KillZone 2-t (szvsz), és hogy neki jobb alkatrészek vannak a gépében. Ha PS3, akkor örüljön, hogy polcán figyelhet(ne) a Killzone sorozat, a God Of War trilógia, a a Little BIG planet 1,2, Uncharted 1,2 stb... Valamint Blu-ray minőségű filmeket nézhet!



Kérdéshez még hozzátenném, hogy azért jöhetnek hamar a konzolok, mert a Kinect és a MOVE eléggé izzadság szagúra sikeredett, főleg a kinect, de a 3D is egy gyatra próbálkozás volt arra, hogy kitolják a 8. generációs konzolok bejelentését 1, másfél évvel!

Szerintem az E3-on bejelentik vagy a PS4-et vagy az X720-at vagy Wii2-t, de az egyiket legkésőbb 2011 novembere környékén. Ennyit adok a mostani konzoloknak...

2011. febr. 8. 21:04
 14/16 anonim ***** válasza:

Játszottam már Gears of War-ral, de egy kicsit sem tetszett, és szerintem a Killzone olyan szinten ott hagyja (főleg a multiplayer, az mindent visz), hogy meg sem közelíti.

Igaz, ízlések és pofonok.


És szerintem idén egy új konzolt sem fognak bejelenteni (talán xbox/wii, mert azok már tényleg gyengélkednek), de szerintem még azokat is max 2012 végén jelentik be.


Sony-ról meg annyit tudok, hogy eleinte 2016-ba tervezte a PS4-et, de mondták, hogy 1-2 évet (tehát nem 2012-3) előrébb hozzák, de megjelenés után is jönnek még 3-4 évig PS3 játékok.

2011. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Andrew House, a Sony Computer Entertainment vezetője már elmondta, majd a minap a CES-es Kaz Hirai megerősítette: nem lesz PlayStation 4 bejelentés a soron következő E3-on. Hirai azonban még egy kicsit tovább is ment, s a következőt találta nyilatkozni: "Mindig is azt mondtam, hogy a PS3-nak 10 éves életciklusa lesz, és nincs rá okunk, hogy ettől eltérjünk." azaz 2016-ig nem érdemes ezen sokkolni meg amúgy is jelenleg 5 éves a szerkezet

és eddig elég jól bírja.

Meg mind a két gép nagyon zsír csak annyi eszük nincsen hogy össze dolgozzanak és közösen létre hozzanak egy atomerőművet.

2012. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ja meg annyit hogy a ps2 még mindig nem áldozott le jelenleg is legnagyobb bevételt ez hozza kínában meg amerikában is.
2012. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!