Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináltam? Hogy...

Mi a fenét csináltam? Hogy lehet ettől megszabadulni?

Figyelt kérdés
úgy kezdődött,hogy már napok óta jelzett a laptop, hogy kevés a hely, ezért letöröltem valamit, amit életemben nem láttam és nem is használtam. hát kiderült,hogy a hang volt :S próbáltam letölteni valamit, amivel vissza tudom csinálni, de csak még rosszabb lett, mert most a hátterem eltűnt és tiszta fekete és ki van írva állandóan egy figyelmeztetés, hogy "előfordulhat,hogy szoftverhamisítás áldozatává vált" És itt alul a kis ikonok közt van egy kék csillag. Mi a fene lehet ez?:S
2011. febr. 12. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A hangkártya driverét kellett volna újratenni.

Amit feltettél az pedig az "eredeti Windows valódi előny" frissítés.

Erre a megoldások:

-Vedd meg a Windows-t eredetibe

-Használj ingyenes operációs rendszert, pl. Linux

-Telepítsd újra (és kapcsold ki a frissítéseket)

-Használj crack-et (aktivátort), ezt torrentről le tudod szedni.

A drivert pedig a CD-jéről tudod leszedni, vagy megnézed az Everest-be nevét, és a Google-ban rákeresel, mögé írva driver download, majd lehetőleg a gyártó oldaláról leszedsz egyet, és feltelepíted.

2011. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A system32-ből törölni kellett volna a KB akárhány mappát és nem rakja fel. De nyilván hozzáértés nélkül kalózverziót használni nagyon jó dolog, utána lehet teleszemetelni ilyen kérdésekkel az oldalt amire amúgy a Google 3023234123 megoldást dob csak keresni se tudsz
2011. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm a segítséget a másodiktól pedig bocsánatot kérek hogy nem mindenki olyan zseni mint ő.... -.-
2011. febr. 12. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!