Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aki ért a lakás riasztókhoz...

Aki ért a lakás riasztókhoz segítsen?

Figyelt kérdés
A következő probléma áll fent: A riasztót áram alá helyezem, majd riaszt, majd resetelem az alaplapon akkor csipog, majd újra riaszt. Nem tudom mi lehet a probléma, amiben van a riasztó szekrény, mikrókapcsolóval van ellátva ha kinyitják akkor is riaszt, de ez be van csukva. Esetleg valami ötlet?
2011. febr. 26. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden érzékelőt lát? Attól is beindulhat ha nincs kapcsolat az egyikkel. Vagy ha nincs telefonos összeköttetése, vagy esetleg valami szervizkódot be kell írni
2011. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elméletileg látja az összeset, egyszer sikerült elhallgattatnom, és csináltam egy riasztó tesztet, azon látott mindent, és ajtó ablak nyitást is érzékel, teljesen kétségbe vagyok esve több ötletem sajnos nincs, szerelőre most sajnos nincs keretem.
2011. febr. 26. 15:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Na elhallgatott valami csoda folytán, és mindent érzékel, a és villog pirosan "a riasztás b" ez mit jelent, bocsi a hülye kérdésekért..
2011. febr. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!