Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen oprendszert tudnék...

Milyen oprendszert tudnék feltenni erre a gépre ami azonnal el ismeri a net kapcsolatot és nem kel szarakodni a beállításával?

Figyelt kérdés

sziasztok.

Egy barátomnak szeretnék fel rakni egy olyan rendszert amin nem kel be állítgatni a netet hanem azonnal felismeri.Digi nete van és telefonon keresztül megy.Paraméterek:300Mhz proci,256mb ram,össztárhely:6gb

ja és olyan kellene neki ami kézre ál mert nagyon nem ért a gépekhez csak most tanulja de ojan szinten hogy kinyitottam a cdtárat é meg kérdezte mi az meg hogy kel kikapcsolni a gépet.Jelenleg windows 2000 van rajta ami egy kalap szar és hiába szenvedek vele nem tom be állítani rajta.Ja és lehetőleg maradjon is még hely hogy tudjon nettezni.

ja és egy másik kérdés szerintetek egy felhő alapú oprendszer jó lenne neki egyáltalán el futna rajta?


2011. márc. 24. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[link]



Letöltöd windows gépre, elindítod, kiválasztod a listából, hogy melyik linuxot szeretnéd, bejelölöd, hogy töltse le magának. Kiírja pendrivera, bootolhatóvá teszi. Csak elindítod a gépet a pendriveról és megy is.

2011. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

ja és ezek a linuxok tudnak magyarul?

mert egy szót se tud angolul..

egyszerű lakatos a szakmája:D

(a bőrszíne nem xD)

2011. márc. 24. 16:56
 13/18 P.O.C. ***** válasza:
Hát, ha így gondolkozik, akkor az Internetet sem kellett volna beköttetni. Ezzel a fosadékkal még egy youtube videót sem tud majd megnézni. 15-20 eFt körül már olyan P4-es konfigokat venni, amin gond nélkül fut az XP meg az Internet. Ha ezt nem lépi meg, marha nehéz dolga lesz a továbbiakban, és ezek körül az angol nyelvismeret hiánya lesz a legkisebb.
2011. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

tudom én de tulajdonképen ő volt a palimadár az üzeletben azt monták neki tökéletesen tud majd ezen netezni meg minden...

és eléggé sokat számít az angol tudás főleg linuxnál

még én is csak ismerekedem az ubuntuval..

2011. márc. 24. 18:11
 15/18 anonim ***** válasza:
JoliCloud
2011. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
kösz de már meg oldottam P.O.C válasza segített az internet beállítással kapcsolatban most már csak egy vírusirtó kéne rá de ha rá rakom szegény meg gebed már a youtube videóknál be fagy :S
2011. márc. 29. 08:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Jobban jössz ki,ha veszel neki egy használt gépet........:D
2011. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
á inkább szenvedek az nem kerül pénzbe:D
2011. márc. 30. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!