Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aki ért hozzá elmagyarázná?...

Aki ért hozzá elmagyarázná? Esetleg télleg nem ugyanolyan az időzítésük? (Többi lent )

Figyelt kérdés

Van két DDR3-mas ramom. Mind2 Kingmax 1600 mhz csak az egyik 2 a másik pedig 1gb. Egy előző kérdésemben írtam hogy a 2 együtt instabilul viselkedik, d egyedül semmi baj nincs, és a ramok se rosszak. Azt írták nem ugyanolyan az időzítésük, pedig még a 2 ram doboza is ugyanolyan ( CL9 van bejelölve rajta), ajánlották az Everestet megnézni az időzítést, megis találtam de nem tudok elmenni rajta. :(


[link]


[link]


2011. ápr. 3. 20:04
 1/3 A kérdező kommentje:
jahh, azt is ajánlották hogy a kisebbet rakjam az első, a nagyobbat a 3-ik slotba, így most igy müködik :D
2011. ápr. 3. 20:06
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]



itt még egy kép, ezt kihagytam.

2011. ápr. 3. 20:09
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]



ez pedig a másik mondul, véletlen kihagytam. sztem ugyanolyanok. Egyébként ASRock M3N78D alaplapom van , lehet ez a baj.

2011. ápr. 3. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!