Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék háttért rakni a...

Hogyan tudnék háttért rakni a feliratnak?

Figyelt kérdés
Van egy avis film amire van már ráégetett felirat. Nekem van egy másik felirat ehhez a filmhez srt-ben.(tehát nem ráégetve) Hogyan tudnék ennek az srt-nek fekete hátteret csinálni vagy vmit, hogy kiemeljem ezt a feliratot a ráégetettel szemben. köszönöm a választ.
2011. ápr. 8. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

VirtualDub-bal felirat formázás. TextSub2.23-at kell telepíteni... VD alá irányítani a két plugint(vobsub, textsub). Csak magát a VD mappát kell megadni telepítéskor, nem annak plugins mappáját!!!

Utána tudsz variálni a feliratokkal, ha textsub-ot betöltöd.

Itt van "back" lehetőség...

2011. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bs playert használj, ott egyszerűen be tudod állítani a beállításoknál.
2011. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg..., jó ötlet a BsP, ha nem lejátszón akarod nézni. :)
2011. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
asztali lejátszóval szeretném. Oké szal' köszönöm :)
2011. ápr. 9. 08:54
 5/10 A kérdező kommentje:
már csak annyit, hogy ezt a 2.23-as filtert honnan tudnám letölteni hozzá, mert eddig nem nagyon találtam meg sehol.
2011. ápr. 9. 09:04
 6/10 A kérdező kommentje:
oké, megtaláltam a filtert már csak annyi, hogy hogyan vegyem rá a vd-t hogy megnyissa a kívánt állományt? egy xvid filmről beszélek. amikor meg akarom nyitni, ezt irja ki : couldn't locate decompressor for format "xVID" (unkown) aztán meg arról ir, hogy kell neki egy VFW kompatibilis codec. azt honnan?
2011. ápr. 9. 09:42
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyakorláshoz vágj ki egy részt a filmből, az srt-ben meg írd át ehhez a részhez az első néhány sor időit...ne az egész filmet konvertáld majd, sok idő.
2011. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Végig játszottam a dolgot most egy kivágott darabbal...szépen ki lehet takarni, ha nem megy szólj.

[link]

[link]

2011. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2011. ápr. 10. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!