Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatok a olcsóbb kategóriás Tablet PC -ről?

Figyelt kérdés

[link]


Pl ez a darab. Az vele a bajom hogy 1 hónap "saját" garanciát adnak rá. A proci nemtudom tényleg annyi-e amennyinek írják. Szeretnék olyan véleményeket válaszba a kérdésemre aki már vett ilyent vagy van ilyenje, mi nem tetszik neki rajta vagy mik a hibái. Köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 22. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne várj csodákat, de 25-öt talán még meg is ér, az már más, hogy a kijelző biztos valami használhatatlan ócskaság a proci meg pár száz mhz-el kisebb. Nem fogsz vele úgy netezni mint pl egy galaxy tabbel.
2011. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VODKA0710 ***** válasza:
Pont ilyenem van nekem is. Sajnos ez egy kínai másolat egy másolat másolatának másolatáról. A processzor 176MHz, Android 2.2-ről csak álmodni mer (valamilyen átdolgozott 1.6-os van rajta). Az egyetlen előnye, hogy lehet hozzá USB-s egeret kapcsolni, mivel az érintőképernyője inkább ütőképernyő. WiFi tűrhetően működik rajta, viszont internetezésre túl lassú a processzor. Bluetooth nincs. Hangszórók gyengék, mikrofon méggyengébb. A kamera meg csak QVGA (320x240 pixel ~ 0.07Mpixel). Az akkumlátor gyorsan kifogy, viszont ha töltőn hagyod, nagyon melegszik, szinte éget.
2011. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor az jó erre lettem volna kíváncsi mivel igaz nem egy galaxy tab de az árán is látszik, viszont becsapósak ezek és eléggé nagy gáz hogy minimális használatra sem jó így :S
2011. ápr. 22. 17:18
 4/8 VODKA0710 ***** válasza:
Én is csak azért vettem meg, mert oda volt írva, hogy 800MHz. Ahoz a sebességhez képest még elég olcsó is. Viszont ez a 176Mhz... Minden pénz túl sok érte :D
2011. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na igen hasonló mint amikor a kis gagyi 300Mhz-es 7'-es noteboot hirdetik windows ce-rendszerrel és vicc az hogy a gps-em többet tud pedig nem egy mostani darab...
2011. ápr. 22. 17:24
 6/8 VODKA0710 ***** válasza:
Pontosan úgy. Még a mobilom és 720MHz-n megy :D
2011. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jóska Pista Gyula válasza:

Szerintem ez nem ér semmit

ha tablet akkor iPad-ot ajánlom, de te tudod

2011. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy szűkös fizuból nehéz kigazdálkodni egy valamire való tabletet is olyant hogy ipad meg galaxy ezek elérhetetlenek kis embereknek meg fáj is a szívem hogy erre ennyi pénzt dobok ki. Azért keresgéltem 50 körül-alattiakat amik jók de a vaterán csak ilyenek vannak és én nem igen bízok az 1 hónap garanciás kínai termékekben. Szóval köszönöm az ajánlatokat de Ferrarit sem tudok venni hiába jó kocsi :(
2011. ápr. 24. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!