Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "kattintós"...

Hogyan lehet "kattintós" linket csinálni?

Figyelt kérdés
A szerény ismeretem szerint van a kattintós link, amelyik a rákattintás után megnyilik és a másolós, amelyiket a böngészőbe kell bemásolni és az enterrel megnyitni.
2011. máj. 8. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
<a href="akarmi.hu">link</a>
2011. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a fantasztikusan gyors választ, de megvallom őszintén, nem értem.Ha kissé részletesebben...
2011. máj. 8. 10:10
 3/19 anonim ***** válasza:

Jó amit az első válaszoló írt,valóban erre a szintre kell fölfejlődnöd ahhoz ,hogy magad is megtudd írni.

De honnan és mire szeretnéd megcsin életed első linkjét ?

2011. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A kapott válaszok mennyiben segitenek a "fölfejlődéshez"?

Az alapok elkezdéséhez néhány hasznos tanács segitségemre lehetne.Igaz?

2011. máj. 8. 18:18
 5/19 anonim ***** válasza:
Igaz.
2011. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Túl azon, hogy igazat adott 19:09, ezzel még nem kezdödhet el a fölfejlődésem.Ehhez viszont - a témát illetően - használható tanácsokat kérnék életem első linkjének elkészitéséhez.

Mire kell? Kérdezte egyik válaszoló.Például, ha van egy 10MB körüli pps-em, aminek a továbbküldése némelyik szolgáltatóhoz gondot okoz, főleg, ha több tiz a cimzett.

Ha erről egy ilyen vagy olyan linket tudnék csinálni, azt már könnyen postázni lehetne.Ezért a fenti kérdés!!

2011. máj. 8. 21:18
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez már egy megválaszolható kérdés.

Nos, az ilyen 10M körüli dolgokat nem is kattintós linkel szoktuk megoldani ,hanem pl a toldacuccot oldallal. Erre töltjük föl a fájlt,és az oldal ad egy elérhetőségi linket. Mi meg csak a linket küldjük el az összes isminek.

[link]

2011. máj. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

De ha van Dropboxod ,az is lehet a megoldás.Küldök neked egy aranyos pps-t ,hogy lásd ,hogy működik.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy jó a mamutmail is ,az így működik,egy Alaszkai pps-t nyomicoltam rá :


[link] ?action=download&sid=1dda998188b23709324bc285a43bbf17

2011. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Tisztelt válaszolóim!

Ezeket ismerem, ugyan úgy mont a "citró" 1 gigását.

A baj csak az, hogy ezeknek a "kihordási" ideje hamar (max.egy hét a citrónál még a 10 letöltés) lejár.Ha ezekkel küldöm el a mondjuk 28 cimzettnek, nem biztos, hogy mindenki megnyitja ezen időn belül.

Azért gondoltam a linket, mert az - úgy tudom - időt állő.Akár az egyik, akár a másik.

2011. máj. 9. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!