Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha kinyitom a laptop hátulján...

Ha kinyitom a laptop hátulján lévő nagy szerelő ablakot ami a proci, hűtő. Fölött van az garanciavesztéssel jár?

Figyelt kérdés
Lenovo SL500. Valaknek van ilyen laptopja, aki már ki is nyitotta?
2011. máj. 15. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen !!


kivéve ha levan ragasztva gari csikkal


vagy is ha ugy letudod szedni hogy semmi se látszodjon akkor nem:))

2011. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, nem tudom le tudom-e szedni nem tudom ilyen laptopod van? Mert ha igen akkor láttad biztos hogy egy kis pöcök benyúlik az aksi alá, ha kiveszem akkor sem látom hogy az onnan nagyon ki akarna ugrani, tehát nem vagyok biztos hoz az nem arra van kitalálva hogy csak nyomorgatás árán lehessen kiszedni, vagy lehet hogy belül ki van könnyítve és eltörik, így helyettesít matricát. Passz nem tudom. Amúgy kis portalanítás céljából nyitnám ki.
2011. máj. 15. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugodtan kinyithatod

csak figyelj!!

2011. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!