Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van online nyomda Magyarországon?

Van online nyomda Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint a uprinting.com

Hogy feltöltöm a nyomdakész dokumentumot és akár házhoz is szállítják a szórólapot, plakátot, akármit. Létezik nálunk is ilyen?


2011. máj. 31. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

ez érdekes, amúgy nem tudom :D nem hallottam még erről itthon , mondjuk még erről az uprinting.com -ről sem .


vajon van haszna a cégnek?

2011. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pl.:

[link]

2011. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
? A legtöbb nyomda így működik hazánkban. Feltöltöd az anyagot, ők kinyomják és a kért címre szállítják. Én évek óta foglalkozom reklámanyagok, újságok készítésével, de van olyan nyomda, amelyben még nem is jártam... A nyomdakapcsolataim egy része szlovák, másik része osztrák, harmadrésze pedig román, egy-egy magyar van. És mindegyik így dolgozik, hogy elküldöm mit akarok, ő pedig házhoz hozza a kész nyomatot.
2011. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értitek mit mondok. A uprinting-nél nem kell árajánlatot kérni, kapcsolatot tartani. Feltöltöm a nyomdakész cuccot és pikpakk már jön. De ha nincs, hát nincs.
2011. máj. 31. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
pl. a printpixnél sem kell ajánlatot kérni, mert fent vannak az áraik, de amúgy googleben ha rákeresel találsz ilyeneket.
2011. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!