Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows xp telepítésénél...

A windows xp telepítésénél elindítom a formázást fél óra múlva ugyan úgy 0%-on van hogyan lehetne megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Új vinyó kell - de ezt csak ennyi infóból mondom.

Nálam akkor csinált ilyet (bár az annyira öreg volt hogy W'95-öt próbáltam ráerőszakolni), amikor a vinyó első 80 megája kezdett olyanná válni mint a jó anyós(porhanyós).

Észrevettem hogy dos alól a tiszta vinyóra, szépen az elejétől másolja a fájlokat, és nem összevissza, úgyhogy fogtam 100 mega fényképet(mindegy csak volt legyen), létrehoztam egy mappát és bele erőltettem. Ugyanazt a kínlódást csinálta mint formázáskor, meg hibás is lett sok, de áthidaltam vele a hibás részt(persze le lehetett volna zárni egy cd-ről futtatott progival, de akkor ez az ötlet + eszköz volt kéznél). Utána szépen felment rá a win95, és működött is szépen. A vinyó hiba meg úgy jelentkezett, hogy bootoláskor elkezdett kékhalálni, mert a rendszerfájlok pont ugye az hibás részre kerültek.

Csak mesélhetném volt.. :)


Úgyhogy valami vinyó ellenörző, és bad szektor lezáró dolgot kellene csinálnod, esetleg hdd regenerátor, vagy van minden vinyó-típusnak saját ellenőrző-javító progija.

2011. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudsz vmi bootolos vinyo ellenőrzőt mert a windows alapból sehogy se indul el
2011. jún. 19. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ment pü ben, mert nem saját a link. De megbízható, használd bátran. Írd ki cd-re az iso-t(pl. ImgBurn-el), aztán bootolj be vele.

Ja ment egy másik pü is mert lemaradt a jelszó.

2011. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Éjjel bekapcsolva hagytam a gépet h formáz-e és ma a másolásnál 11%-nál tart.Amikor még működött a gép akkor néha fehéren vibrált a képernyő és csak akkor hagyta abba ha újraindítottam a gépet lehet h nem a vincseszterrel van a probléma?
2011. jún. 20. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!