Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit mutat a NFS Undercoverben...

Mit mutat a NFS Undercoverben a jobb alsó sarokban a kilóméter óra melletti kis szorzó (ami ugye ha közel megyek egy autózhoz vagy ilyesmi növekszik . )?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 08:23
 1/4 anonim válasza:
Sztem azt,hogy mennyire közel vagy ahoz,hogy ütközz,ha akkor nő ha közel mész vmihez.
2011. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem azt, mert az csak úgy növekszik, ha valami extrém dolgot teszek (pl. ahogy mondtam, hogy ha közel megyek valamihez, vagy ugratok, vagy driftelek, vagy nitróval driftelek, szóval ilyesmi ... ). Tehát ezt a közelmenős dolgot úgy értettem, hogy ha közel megyek egy autóhoz, akkor miután elhagytaa szorzó úgy is marad nem esik vissza. Remélem érted :)
2011. jún. 28. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy a nitrot kapod annak a szorzója asszem, de nem biztos.
2011. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez sem talált, mert a nitrót állandóan kapom, ahhoz semmit sem kell tegyek ...
2011. jún. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!