Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen blogokat olvastok?...

Milyen blogokat olvastok? Melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Érdekelne,hogy ki,milyen blogot olvas. Ha lehet kérlek linkeljétek be,és írjátok le,hogy miért tetszik!Ha lehet még kort és nemet is.Előre is köszönöm!16L
2011. júl. 2. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááát, akkor csinálok nekik ingyenreklámot, nah... :D


AncsaT

[link]

Mert szeretem a logikáját, a humorát és ahogy fogalmaz. Egyszerű, de nagyszerű. És emberi. :)


Szemtelen Tyúk

[link]

Az élet dolgaihoz, fricskáihoz való hozzáállása, ahogy lerajzol egy-egy jelenetet. Magam elé tudom képzelni és átérzem (esetenként fél napig röhögök rajta, a családom sem érti, micsodán, miért).


I wanna rock you baby!

[link]

Pszt! Zeneletöltés. De nem a mainstream-sz*r. ;)


Nyomor széle

[link]

Mert egész más L. Ritók Nóra gondolatait olvasni, aki jelen van, tevékenykedik, látja a dolgokat, mint a "mindenttudó-okostóni" politikusok pofázását.


A Tengerentúlról jelentem

[link]

Személyes, de általánosan érdekes, tényfeltáró. De könnyed.


Meg barátokét, sokat.

2011. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lemaradt: 19/L és én is blogolok

Illetve ez is jó még, mert imádom az irányzatot, stílust, gondolatiságot:

sztimpank.freeblog.hu :)

2011. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Nagyon jók a blogok. Azért is tettem fel többnyire a kérdést,hogy találjak valami jó olvasni valót,és ezek egytől-egyig tetszenek .:D :))
2011. júl. 2. 20:07
 4/4 moncsi_csi válasza:
kicsit rég kérdezted, de megválaszolni akárhol, akármit mindíg meg lehet: [link] Http://www.uzumakifansite.blogspot.com
2012. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!