Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyjábol 2 éves laptopom már...

Nagyjábol 2 éves laptopom már elég erésen felmelegszik gépezés közben mit tegyek? Továb lent.

Figyelt kérdés
Mostnábn egyre jobban érzem,hogy nagyon felmeleszik az aljánál szinte már forró , pedig csak netezek, facebook, online filmezek stb... Eddig pedig nagyon nem is volt ilyen jellegű problémám. Javasolnátok egy hűtőt hozzá? Mellesleg Fujitsu Siemens laptopom van.Előre is köszönöm a válaszokat!!
2011. júl. 19. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el szakemberhez, tisztítsa ki.
2011. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmondom a titkát! Nekem egy HP Compaq Presario CQ56 100SH laptopomban 2 hónap múlva már ment is szervizbe mivel átlag hömérséglete meg haladta a 45°C és szét fagyot folyton. képernyője meghalt meg tört a kábel hajlatnál így be szart a képernyő minden baja volt el vittük szervizbe 1 hétig ott volt és 2 hétig normálisan működött (kb. a fél gépet kicserélték…) és most megint az alap hömérséglete a gépnek a 45°C :) CSAK IS SZERVIZ
2011. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem értem:S OLyan forró hogy szószerint meglehet izzadni mellette... javasoltok akkor egy hűtő cserét?:S Mer ilyen 10-20 ezres cseréket kerülni szeretném
2011. júl. 19. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked nem a gép működésével van a gond, hanem egyenlőre csak nagyon melegszik!

Első körben nemalkatrészt fognak cserélni, hanem csak kitakarítják.

Sajnos a mai gépeknél a hűtőt egybeépítik a processzorral ezeket cserélni tudják csak!.

Lehetőleg mindenképpen csak a takarítás javasolt!

2011. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen!!:)))
2011. júl. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!