Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pc monitorjának a vezetékét...

A pc monitorjának a vezetékét megigazítottam, utána a monitor bal oldalán a színek halványabbak lettek, és a fényerő is gyengébb, mitől van ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam akkor történt ez a jelenség, mikor közel toltam a hangfalat...
2011. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanott van a hangfal mint előtte, a monitor is. Hmm..
2011. júl. 24. 19:38
 3/5 anonim válasza:
Azért próbáld meg arrébb rakni a hangfalat, az tényleg okoz ilyen hibát! Állítólag nem jó ha a monitor kábelt más vezetékek keresztezik, vagy rátekerednek, ezt is próbáld meg. Igazgasd meg a csatlakozókat. Próbáld meg bedugni másik konnektorba a géppel együtt, nekem is van egy rosszul földelt konnektorom és nálam hullámzik a monitor ha oda dugom a géppel együtt. Azt hiszem ha nálam ezek után sem működne akkor vagy garancia vagy szervíz.
2011. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban nagy itt a 'dzsumbuj, keresztezik egymást a vezetékek, remélem tényleg csak ennyi a baja..köszi a választ:)
2011. júl. 26. 19:46
 5/5 anonim válasza:
Vagy próbálj egy másik vga kábelt ha van, vagy vegyél egy ujat. Lehet hogy a kábel sz.r.
2011. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!