Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netbook vagy Notebook a jobb?

Netbook vagy Notebook a jobb?

Figyelt kérdés
Majd ballagásra ami odébb van még sajnos... fogok kapni egy új gépet: ). De nem tudom eldönteni melyikkel járnék jobban? Igazából én már itt számítógépes játékokkal nem akarok játszani netezésre szoktam használni és fogom a gépet. A netbook pedig pont erre alkalmas és méretileg is kisebb.
2011. aug. 5. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Notebook jobban megéri szerintem.
2011. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
netbook csak netre való, máshoz gyenge vas. notebook pedig relative egy hordozható pc. neked kell eldöntened mire kell
2011. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:
ha nem atomos hanem az újabb szériából az amd apus gépek közül mazsolázgatsz akkor akár jó is lehet a neti. azok már elbírják a 1080p-s filmeket is, youtube se szaggat rajta hála a hardveres gyorsításoknak, nem olyan vészesen drágák, akkuban bírják elég rendesen, és van 11-12"-os méretben is, ami azért jelentősen használhatóbb mint a 10
2011. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A netbook akkor éri meg ha csak netezgetsz, vagy szövegszerkesztesz és hordozod a gépet. Ha otthon használod akkor előbb-utóbb zavarni fog a kis képernyő méret, ha sok videót nézel akkor azok szaggatni fognak (amelyiken nem az árban meg már egy notebooknál van).


Ha hordozod és tényleg csak a fentiekre használod akkor megéri mert baromi mobil gépek, és ahhoz képest nagyon jó árban vannak. Ellenkező esetben, vagy ha valaha is szeretnél bármi komolyabbat csinálni a fenti két funkción kívül akkor notebook kell neked!

2011. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem első körben ne most kérjmajd egyiket sem, hanem majd a továbbtanulásnál év elején, vagy később, 3hó alatt tudnak változni az árak.


Netbook olcsóbb, és elég jó ideig bírja, lehet vele filmet nézni, bár személy szerint nekem kicsi lenne a monitora. Teljesítményre is megfelel alap dolgokra, és elég jó üzemideje is van.Ha többre nem használod, akkor simán elég lehet a netbook.

2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Még lesz időm gondolkodni és jobban hajlok ha notebookra már csak azért is mert úgy érzem jobban járok majd vele;)
2011. aug. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!