Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a DVD+R illetve...

Mrharcsi kérdése:

Mi a különbség a DVD+R illetve a DVD-R lemez között? És a lejátszó eszközökkel általában melyik kompatibilisebb? Illetve melyik a jobb a SONY vagy a TDK?

Figyelt kérdés

én a TDK-t jobban szeretem de valaki azt mondja a sony jobb

Azt tudom hogy ez a kettő jó minőségű. A MAXELL, BENQ, Philips , Fujifilm véleményem szerint egy kalap kaka. Van ezeken kívül valami jó minőségű lemez?

Minden kérdésre szeretnék válszt kapni :D.


2011. aug. 12. 21:40
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:

Kicsit régi a teszt (bár a technológia azóta változatlan), de az alapigazságokat jól mutatja.

[link]

A Verbatim régen is és ma is a(z) (egyik) legjobb.

A TDK-t pedig sokan nem szeretik, van is némi alapja.

Ps.:

Én évek óta szinte csak Maxell-t használok, 100-as nagyságrendben van most sorozatokkal, filmekkel tele, egy sincs elrontva, és még amit néztünk, mind működött.

2011. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Verbatim, JVC, Maxell nálam csak ez a 3 jöhet szóba. bár igaz régen én is TDK-t használtam de csak az volt elérhető megfelelő áron és végül is a célnak megfelelt.
2011. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!