Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki a lentebb...

Ajánlana valaki a lentebb látható felépítésű gépre jó, lehetőleg magyar feliratos/szinkronos MMORPG-ket?

Figyelt kérdés

RAM: 1,5 GB

CPU: 1,8 GHz

Graf. kártya: Ati RADEON Xpress 1100


2011. aug. 18. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Jólvan... magyar szinkronos... főleg ilyen szar gépre... túl sokat kérsz. Ezen a gépen egy mmo se megy...
2011. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát meg probálhatod a shaiya-t de az sajnos angol vagy metin2-őt mást nem ngayon tudok :S
2011. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csakhogy a metin 2 katasztrófálisan szar...
2011. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nézzétek, tisztában vagyok vele mennyire gyér a gépem xD a Metin 2-vel játszottam, de semmi extrát nem adott... és hát nem is nagyon reménykedtem benne, h találok valami értelmesebbet :D viszont a Shaiyat kösz, majd ha otthon leszek, valószínű utána keresek :D amúgy biztos van valami régebbi autós multiplayer game... ami elmenne ezen a foson :D ha tudtok ajánlani, meghálálnám... ha máshogy nem, egy kurwa nagy köszönömöt nyomnák :D
2011. aug. 21. 04:01
 5/5 anonim ***** válasza:
need for speed 2
2011. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!