Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs Gyakori kérdések...

Miért nincs Gyakori kérdések light?

Figyelt kérdés
Kérem,ne haragudjon meg senki,tényleg nem sértésnek szánom,de nekünk,felnőtteknek nem lenne egszerűbb,ha nem 14 éves gyerekek szakított velem,mert nem szeretem a csőnadrágot kaliberű kérdéseket kellene olvasni a családi kapcsolatok között? Persze vannak olyan komoly kérdéseik is,amire valóban jobb,ha egy felnőtt javasol megoldást és annak van értelme.De általában leszívnak a csacsi kérdések.Minap is úgy bedühödött egy 15 éves lány,mert nem pendültem vele egy húron,hogy rossz volt olvasni a szidalmakat.
2011. aug. 21. 01:19
1 2
 1/11 Manesz ***** válasza:
Na igen ezek jók lennének, meg irritál hogy tíz évesek érdeklődnek a sex-ről. De pl a napi 5-6 terhes vagyok-e kérdés, amikor semmi vaginális közösülés nem volt csak anál vagy orál... Az a baj hogy erről nincs felvilágosítás meg a védekezésről általánosban, hanem csak a betegségekről meg egyedfejlődésről.
2011. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy általános "kérdezős" portál. Vannak specializálódott oldalak például prog.hu, pcforum.hu, prohardver.hu, stb, ahol ilyesmikbe nem fogtok belefutni.
2011. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább az lenne jó, ha lehetne pofont adni neten keresztül.
2011. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az utsón jót nevettem.:)
2011. aug. 21. 01:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg félelmetesek.Mintha nem lennének szüleik. Múltkor segítséget kért agy 13 éves lány,hogy hogyan mondja el az édesanyjának,hogy megjött neki..
2011. aug. 21. 01:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem csak mintha, hanem ezeknek konkrétan nincsenek szüleik. Valószínű vannak, mármint fizikailag, de az kimerül abban, hogy kiteszik az ételt az asztalra, aztán elmennek tévét nézni. Morális szempontból meg majd felneveli őket a világ.
2011. aug. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Persze, szánalmasak a kérdések amiket a tudatlanok feltesznek de az még szánalmasabb aki okosnak próbálja magát bemutatni, de egy kérdést se tud a megfelelő helyen feltenni....
2011. aug. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a bugyuta kérdések ijesztőek, de sokszor a válaszok is indokolatlanul arrogánsak, ledorongolóak. Nem lehetne picivel empatikusabb hangnemet használni? A notórius "fikázókat" meg ideje lenne kimoderálni...
2011. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak megoldások a problémáitokra:


1. nem kell elolvasni azt ami hülyeség/kamu...én már elvből be sem megyek ilyen részekre hogy szerelem-szex.

2. ha vmi kérdés nem tetszik, lehet jelenteni és a staff majd eldönti moderálandó e, válaszokkal is így van.

3. ne adjunk értelmetlen válaszokat, ha más ad, akkor ne vegyük figyelembe.

4. segítsük a másikat, részemről nem érdekel hogy lepontoznak egyesek, vagy ki mást ajánl, akkor azt se kell lehurrogni, lényeg hogy próbáljunk legjobb tudásunk szerint válaszolni.

5. ha a kérdezőnek nem tetszik amit mondasz, nem kell leállni vitatkozni, én is kaptam már fikázó szöveget, csak mert a kérdés feltevője még a kérdését se tudta megfogalmazni, vagy balf*sz volt megcsinálni azt amit mondta neki...hát kész, megmondta hogy részemről én válaszoltam, onnantól oldja meg magának.


És igazából úgy vagyok vele, hogy vannak hülye kérdések, vannak hülye válaszok, vannak hülye emberek, de ha már 1-2 embernek tudsz érdemben segíteni, akkor már megérte a dolog.

2011. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végülis igazad van
2011. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!