Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Idoki Apple...

Mi a véleményetek Idoki Apple Szervízről?

Figyelt kérdés
Szeretném pár ember véleményét olvasni,esetleg voltatok már ott akkor akkor írjatok légyszives.én elég csúnyán befürödtem és kíváncsi vagyok hogy mással is bejátszottak e hasonlót!Apple IPhone szervízről van szó V ker ben a Dorottya utcában.köszi!
2011. szept. 2. 12:36
 1/1 IDoki válasza:

Kedves Kérdésfeltevő!


Pontosan mivel fürödtél be, és mit játszottunk el Veled? Nagyon örülnénk neki, ha pontosan megneveznéd a problémát, az esetleges félreértések elkerülése végett. Amennyiben problémád van a szolgáltatásunkkal kapcsolatban, akkor természetesen segítünk Neked! Minden szolgáltatásunkra és javításunkra GARANCIÁT vállalunk, hogy Ügyfeleink elégedettek legyenek.


Remélem, nem a rosszindulat vezérelt a kérdésed feltevésében, hanem valós probléma, melyet megosztasz velünk és remélhetőleg megoldást találunk rá, ezzel segítve Téged és a mi munkánkat.


Tisztelettel,


iDoki

2011. szept. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!