Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Msi laphoz kapcsolási rajz?

Msi laphoz kapcsolási rajz?

Figyelt kérdés
Msi k9vgm-v alaplapot nem tudom bekábelezni.A rendszer töltődést kezdené de aztán újra indul.A hdd jó.egy kapcsolási rajz kellend hogy mit hová kell dugni mert lehet azt csesztem el.előtte még bootolásnál azt írta hogy dmi Pool data lehet ez is probléma.
2011. szept. 6. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


google is your friend... :P

2011. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Új az alaplap? Tehát vettél egy alaplapot, és arra telepítetted a merevlemezt? Ha így van, akkor nem fog a rendszer betöltődni, mert más az alaplap: újra kell rakni.

Kapcsolási rajzot sehol nem fogsz találni, de nézd meg ezt az oldalt: [link] Ilyen az alaplapod?

Nem tudom, hogy miféle kábelezésre gondoltál, lehet, hogy a LED-ek alaplapi csatlakoztatása a gond?

2011. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet igaz,hogy fel kellene tenni mégegyszer az xp-t.mert bios bejön,aztán kiírta azt a dmi-s dolgot.biosban aztán átállítottam a bootolást mert ott a flopi volt az első és nekem nincs is flopim :D akkor eltűnt a bootolásnál az a dmi pool szöveg.kiírta azt amikor a windows-sal probléma van,legutóbbi helyes beállítás,eljut a töltésig a windows zászlóig és újraindul.Amúgy telefonról írok,megnéztem volna googlen csak így necces.
2011. szept. 6. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!