Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek elromlott a gépem?

IllésPotter kérdése:

Szerintetek elromlott a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan 9 éve vettem egy siemens márkájú számítógépemet,teljesen jól is működöt,tudtam rajta játszani,netezni,dolgozni...stb egészen máig.Ma reggel amikor bekapcsoltam hirtelen nem lehetett rajta elindítani semilyen programot csak a sajátgépet.Átmásolni,beilleszteni lehetett a fájlokat csak semmit nem enged futtatni.Egyébként olyan is sokszor előrordult,hogy amikor kikapcsoltam a gépet,magától újraindult és rögtön kinyomtam. Szerintetek mi lehet a baja??Nem lehet esetleg,hogy túl régi és elromlott benne vmi alkatrész?Érdemes foglalkozni a javítással vagy inkább többet ér ha veszek egy újat?A válaszokat előre is köszönöm!!


2011. szept. 18. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már 9 éves akkor érdemes lenne venni egy korszerűbbet.
2011. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem vidd a szervizbe.
2011. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezd el gyűjteni egy újabb gépre, és ments le minden adatot, elég régi gép
2011. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 horex ***** válasza:

Minden lehet, de nagy valószinüséggel nem hardver hiba

Próbálkozz

visszaállitani korábbi időpontra, virus és tsai. keresésé/jó online a housecall.trendmicro.com/, CD röl javitó telepités és bizonyára más megoldás is akadna


Amikor indul, F8-ra lépj be csökkentett módba, vedd ki a pipát az ujrainditás elöl/Sajátgép_tulajdonságok_Speciális-Rendszerinditás/, akkor elolvashatsz egy hibakódot ami meghatározza, hogy miért indul újra

Ha idáig mentek a programok és megfelelt neked, akkor nem kell új jobb gép.

Persze nem zárható ki egy harver hiba, de csak akkr érdemes ha ezek és hasonlók nem hoznak eredményt

2011. szept. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat,majd akkor megnézem,h mi baja lehet.:)Remélem,hogy nem kell új gépre spórolnom mert mostanában elég szűkösen állok a zsebpénzzel.:S
2011. szept. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!