Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tényleg igaz? (Kérdésed túl...

Tényleg igaz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyik barátom mondta, hogy felrakta a win 7 op. rendszert azért mert azt olvasta az interneten, hogy pár hónap múlva be fogják tiltani az xp-t. Ez tényleg igaz ? Nekem is xp-m van és szerintem eddig ez a legjobb op. rendszer ami van. Nem lenne jó ha betiltanák.
2011. szept. 26. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tom hol olvastál te ekkora baromságot...
2011. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem lesz betilta (h*lyít a "barátod"!)

úgy ahogy az XP előtti verziók sem. Csak annyi történik, hogy a Microsoft egy idő után, pár év múlva, megszünteti az XP támogatását, ami magyarul a gyakorlatban azt jelenti, megszünnek a foltozgatások, frissítések (Windows XP Update) lehetősége.

2011. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Betiltani??? Ha-ha...

A windows xp sp3 támogatása 2014 áprilisáig tart, de természetesen utána is ugyanúgy lehet használni.

Mint ahogy most is lehet mondjuk a win98-at.

2011. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

biztosan NEM ezt olvasta!

lehet, hogy a KACSA magazint járatja, vagy csak téged tekint gyenge elméjűnek?

2011. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem igaz csak megkérdeztem mert nekem is xp van és jobb tudni. Amúgy akkor lehet, hogy csak ezt látta: [link]
2011. szept. 26. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg az xp az egyik legjobb operációs rendszer.

játékokra is kiváló!

2011. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó kínában a levegőt is betilthatják ha akarják. Amúgy meg elég betokosodott ember aki szerint nem hogy az xp hanem egyáltalán a Micrsoft által kiadott oprendszerek között szerepel a legjobb. Mondjuk az más kérdés hogy általában az átlagfelhasználó nem is ismer a win-en kívül nagyon más os-t.
2011. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy a windows-on belül az xp a legjobb eddig. Amúgy van Linux-Ubuntum is csak a windows az elterjedtebb.
2011. szept. 27. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!