Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez jó konfig szerintetek?...

Ez jó konfig szerintetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gépvásárláson törlöm a fejem és az itt szerzett tapasztalatok és tanácsok által összedobtam ezt a konfigurációt.

[link]


Kérdéseim:

1.Mit szóltok hozzá?

2.Lehet e jobbat kihozni ilyen árból?

3.Ventillátort(hűtőt)muszáj e bele venni és ha igen milyet?Nem akarok drágát,és nem is nagyon akarok az igazat megvallva :)Vagy van benne gyári?

Előre is köszi


2011. szept. 28. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az alaplap pocsék, legalább egy 970-es chipsettel szereltet vegyél, a videokártya meg már eléggé gyengus. Szerintem gyűjtsél még rá.
2011. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 arrzezikaii válasza:
Jólessz!! Bár most aztfogkják írni hogy HD6950HD6950HD6950
2011. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Winchester az nagyon kevés lesz. Hidd el én is rájöttem és a napokban vettem egy 1terrásat. +2ezer és veszel egy sokkal nagyobbat. 250GB 9ezer 1terrás meg 11.
2011. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 arrzezikaii válasza:
Nem véletlenül olcsóbb
2011. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdéseid:

1.Mit szóltok hozzá? - Szerintem ezért a pénzért kapsz sokkal jobbat is :)

2.Lehet e jobbat kihozni ilyen árból? - Igen, de akkor nem innen kell megvásárolnod.

3.Ventillátort(hűtőt)muszáj e bele venni és ha igen milyet?Nem akarok drágát,és nem is nagyon akarok az igazat megvallva :)Vagy van benne gyári? - Processzoron van . Házhoz nem tudom adnak-e nekem adtak.


Egyébként ha rám hallgatsz külföldről rendelsz egy ilyet: [link] és majd a késöbbiekben veszel bele a videó kártyát.. :) Pár heten belül házhoz is viszik .

2011. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

ELsőnek üzenem hogy ennyim van rá és 7éves a gépem,szóval megérett a cserére,nemfogok többet várni.

Akkor lehet veszek énis egy 1 terrásat,köszönöm a tanácsot :)

2011. szept. 28. 18:51
 7/11 arrzezikaii válasza:
Annak kell az 1 terra aki Monstre adatmennyiséget tárol. Bár nemtudom mit akar tárolni és mennyit. Nekem a 180GB-os wincsimen van 9000valahányszáz zene és az 40gb-ot foglal kb. És nemhiszem hogy 50 játékot fog feltenni a gépre. Egyszerre úgyis csak eggyel tud játszani. Bőven elég 500GB. Az 1T-ás HDD-k meghibásodási arányuk sokkal nagyobb
2011. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

köszönöm a választ,de ahogy elnézem ez jóval drágább lenne..

143 456,73 Ft a szállítással együtt és akkor még nem vettem hozzá monitort meg videókártyát... :)

2011. szept. 28. 18:56
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó előttinek akart menni.Utolsó:köszi,akkor lecserélem a 250 est 500Gigára,annyi szerintem is bőven elég,mert csak 3-4játékot raknék fel egyszerre szerintem.

ELső,második:Néztem a 6950 et de sajna nincs fölös 60-70ezrem videókártyára,szerintem ilyen árban ez a legjobb,vagy tévedek?

2011. szept. 28. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, csak gpu-limittel fut majd minden. Az alaplapra sem vennék mérget, hogy minden smakkolni fog a jövőben megjelenő processzorokkal (ha ez nem szempont, akkor jó lesz ez is).
2011. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!