Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a biztosíték arra, hogyha...

Mi a biztosíték arra, hogyha teszveszről rendelek valamit (ps3) az működni is fog?

Figyelt kérdés
ha azt írja jó állapotú és nem működik nem tehetek semmit?
2011. szept. 28. 21:36
 1/5 anonim válasza:

Nézd meg az értékeléseit az eladónak.

Egyébként szerintem inkább vegyél zsír újat.. :)

ipon.hu -n már van 60 ezer Ft-ért. Garis.. új.. számlával..

Mérlegelj!

2011. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

most láttam csak a "valamit" szót..

Ha teszteletlenként van hírdetve, az általában hibás.. én már sokszor befürödtem vele. Pl. számítógépes cuccokat árul, de árul 1 lapot ami teszteletlen, az 1000%, hogy hibás. :)

2011. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 40ért nézegettem és így e érti meg anyu, hogy azon mi kerül ennyibe:D de valóban jobb lenne egy új
2011. szept. 29. 15:00
 4/5 anonim válasza:
Az égegyadta világon semmi! Kérdezz rá, hogy biztos, hogy működik? Ha igennel válaszol és mégsem igaz, akkor legalább tudod jelenteni a Vatera felé. ha van rá mód, személyesen vegyétek át és kipróbálási garanciával.
2013. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi de azota mar vettem ès tul is adtam rajta de nem volt semmi hibaja szerencsere
2013. jan. 28. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!