Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A témák Windows XP-re lelassít...

A témák Windows XP-re lelassítják a gépet?

Figyelt kérdés
Hali! Win7 témát akarok xp-re tölteni, de nem tudom hogy mennyire veszélyes ez és mennyire laggosít. Szóval azt szeretném megtudni hogy lelassítják-e ezek a gépet, vagy a játékokat laggoltatják? Válaszokat előre is köszönöm.
2011. okt. 6. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
tesómnak asztali gépe van, rohadt nagy memóriájú, rátettem a sims2 összes részét, + a sims3-at is, és teljesen lefogta. naon sokszor lefagyott, lassú volt meg minden. nekem van egy win 7-es laptopom, semmi extra, 3 GB memóriájú, és simán viszi a sims3-at, meg még jópár játék van rajta =) bár erre nem merek sokat tenni, mivel laptop, és hát, 3 GB-os, nehogy naon leterheljem.
2011. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és tesómnak xp-s a gépe
2011. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első, ez mind szép és jó, csak, hogy nem ez volt a kérdés...

A témák egy minimális szinten lassítják a gépet, de nem vészes, viszont, ha win7 témát akarsz, valódi aero hatással, van egy nagyon apró, kis rendszerigényű program:

truetransparency

rágúglizva telepítheted, nekem nincs egy nagy erőgépen, de nagyon jól megy, csak van pár cuccos - pl böngészők, meg esetleg ablakkerettel megírt programok -, amiken el van kissé csúszva, azokat hozzá kell adni a kivételekhez

2011. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neeeeee, nenenene, nem. Semmi gányolt mocskot ne rakj a rendszerre. Csak akkor, ha azt akarod, hogy használhatatlan legyen és megkergüljön. Az XP maradjon csak XP, a 7 meg 7.
2011. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én még az xp témát is levettem,klasszikus windows a témám nem érdekel a kinézet,én így szeretem minél kevesebb minden húzza a gépet.
2011. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néhány téma képes lelassítani, pl nekem CrystalVista programom volt korábban a gépen, lelassította és amikor el akartam távolítani, az összes témát törölte érdekes módon az XP-ről. Persze ebből megtanultam, hogy nem törölni kell, hanem csak váltani témát:D
2011. okt. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 7. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!