Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kikapcsolni?

Gabriell88 kérdése:

Hogyan tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémám, ami sajnos már nem az első és ehhez kérném a segítségeteket.

Vistám van és jelen állás szerint, nem enged futtatni egy játékot, mert nem az eredeti cd/dvd van benne.Legalább egy órája keresem, hol tudnám ezt kikapcsolni de nem jöttem eddig rá.Egy kis segítség rám férne:) Tud valaki valamilyen megoldást erre?

Előre is köszönöm.


2011. okt. 7. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Letöltött a játék? Meg kell crackelni, ezt nem írtad hogy megcsináltad. Ha nincs elvégezve, a játékok nem indulnak és kérik az eredeti lemez behelyezését.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hogy+crack&s..

2011. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tom Benko ***** válasza:
Talán akkor az eredeti lemezzel kellene próbálkozni...
2011. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és pontosan hova illesszem be a crack fájt?

4 mappám van:a crack,direktx-gondolom az első kettő kilőve,game data és install, ezen kvül van az alkalmazás és az autorun és a reloaded és ennyi

bocs de még nagyon kezdő vagyok ehhez:)

2011. okt. 7. 23:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második, ha lenne eredeti cd-m szerintem nem írok ide:)
2011. okt. 7. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért linkeltem be ezer crackelős kérdést, mert legalább egyben ott kell lennie egy pontos válasznak, és ne írjam le feleslegesen.


A lényeg, hogy a crack mappa tartalmára van szükséged. Akár egy, akár több fájl van benne, mindet másolni kell. A célmappa pedig a játéknak a telepítési mappája, amit megadtál. Oda beilleszted a crackfájl(oka)t. Mivel a név azonos, ezért a rendszer rá fog kérdezni hogy felül akarod-e írni vagy cserélni a fájlokat. Igent nyomsz, megtörténik a felülírás és ezzel kész a crackelés, a játéknak meg indulnia kell. Onnan tudod hogy jó helyre másoltál, hogy mindig rá kell kérdeznie a felülírásra. Ha nem tudod hogy mégis hol van a mappa, akkor az asztalon lévő parancsikonban ott az elérési útvonal, meg tudod keresni, Vista azt hiszem át is ugrik magától a tartalmazó mappába egy gombbal.

2011. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2011. okt. 7. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!