Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek, vagy hová kell e-mailt...

Kinek, vagy hová kell e-mailt küldeni, ha elértük a Facebook-os maximális névváltoztatást, viszont szeretném átváltani?

Figyelt kérdés

Szeretném megváltoztatni a nevemet.

Most a becenevemmel vagyok fönt, de már rég óta az eredetit szeretném kiírni, csak ugyebár és hülye elhasználtam hülye nevekre a névváltoztatást, és így már nem lehet, ezért szeretnék egy e-mail küldeni annak, vagy oda aki az ilyeneket intézi.

Remélem nagyjából érthető!:)))

Csak komoly válaszokat szeretnék!

Köszönöm!! :)


2011. okt. 9. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez már valószínűleg így marad...:(
2011. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a problémám, én sem tudom mi a teendő ilyenkor :/ én angolról magyarra szeretném, h vezeték név - keresztnév, ne fordítva legyen, de már elhasználtam a névváltoztatást... vki help.
2011. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!