Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért nem...

Mit csináljak? Miért nem tudok MSN-re belépni?

Figyelt kérdés
nem tudtam belépni MSN-be, valamiket kiírkált, meg hibakódot, végül arra jutott MSN, hogy sok a spam, mintha más küldözgetne a nevemben e-mail-eket, ami spam, ezért letiltották a fiókomat, aztán rámentem a fiók helyreállítására, csináltatott velem új jelszót, amivel szintén nem működik! windowslive.com-ra be tudok lépni, de magába az MSN-programba nem! most az azonosító vagy a jelszó nem tetszik neki, gondolom, a jelszó, és újabb hibakódot ír ki... a windowslive.com-ra már az új jelszóval enged belépni. a másodlagos e-mail is valószínűleg már elavult, ezért írtam be neki újat, de megerősíteni nem tudom, régit meg törölni nem, ezért... ez már talán lényegtelen, a lényeg: hogy tudnék belépni az MSN-programba?
2011. okt. 15. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!