Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy HP laptopot, és...

Vettem egy HP laptopot, és vannak rajta HP játékok, azok ingyenesek-e, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az összes notebook gyártó, aki előtelepített oprendszerrel árulja a gépeit, szereti teleszemetelni a gépet mindenféle kéretlen és abszolút felesleges, olykor bugyuta programmal, amit a gyártó üzleti partnerei "szolgáltatnak". Ezek gyakran vagy csökkent funkcionalitású, vagy próbaidős szoftverek, amiket csak limitált ideig használhatsz. Ezért szokták mondani, hogy laptop vásárláskor az első fontos teendő az oprendszer újratelepítése, vagy telepítő forrás hiányában, a kigyomlálása.

Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg tettek fel neked egyszerűbb játékokat. Nincs más hátra, mint kipróbálni - abból bajod nem lehet. Aztán ha úgy tűnik, hogy csak mézesmadzag, még mindig törölheted. :)

De azért ha valamely program a hitelkártyád adataid kérné, én nem adnám meg. :)

2011. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!