Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítési frekvencia gondok....

Frissítési frekvencia gondok. Vagy ez a normális?

Figyelt kérdés
A múlt héten vettem egy HP compaq 6735s típusú laptopot, szépen felraktam rá az oprendszert (xp), drkivereket, stb... Ati Radeon HD3200-as videokártya van benne. Minden működik is szépen, viszont döbbenten vettem észre, hogy a frissítési frekvenciát nem tudom 60hz fölé állítani. Az ati catalystban is azt írja, hogy a kijelzőnek ez a maximum értéke. A 60hz egy szemgyilkos frekvencia nem? Hogy gyárthat a hp egyátalán ilyen laptopot? Vagy ezeknél a képernyőknél nem lényeges? A többi 15,4" laptopnak is 60hz a max? Légyszives segítsetek!
2009. máj. 5. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
TFT LCD kijelzőknél nem számít a Hz szám a szemnek. A többi laptopnak is 60Hz-es kijelzője van. Asztali LCD monitoroknak asszem max 75, de én azokat is 60-on használom, meg az alap beállítás is az. Csak a régi CRT monitoroknál számított. :)
2009. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!