Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FACEBOOK HELYEK! Hogy van ez...

FACEBOOK HELYEK! Hogy van ez az egész?

Figyelt kérdés

Csak mobilról lehet megjelölni,h pl az Árkádban voltam? vagy hogy kell?

És hogy kell új helyet létrehozni?


2011. okt. 31. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:

GPS-koordináta alapján írja ki a telefon, értelemszerűen benne kell lennie a készülékben a GPS-nek.


Ha pedig azt írja valaki hogy near xy városból ír, azt a bejegyzés beállításaiban lehet megadni (google mapsből ismert helyjelölő ikon).

2011. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gépről nem lehet?
2011. okt. 31. 23:05
 3/9 .:Laci:. ***** válasza:
de sztem lehet gépről is, mivel a google meg tudja jegyezni a helyet ahol vagy, nekem pl keresésnél mindig úgy keres, hogy jobb oldalt írja, hogy kecskeméthez közel :D valószínű ha összekötöd valahogy akk gépen is lehet. egyik ismerősömnek láttam már, hogy fent volt kitett valamit és írta, hogy near kecskemét :)
2011. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Viszed a géped az Árkádba a hátadon?


A helyek kiírásának lényege, hogy a GPS-koordináták kiadnak egy tartózkodási helyet, amit a térképek alapján helyileg meg lehet határozni és nevezni, és mivel az egy telefonba van építve, azt az információt lehet üzenetként vagy bejegyzésként továbbítani a neten.


A gépedről csak egy jelenlegi várost lehet megadni, és akkor az üzenet mellé ki lesz írva hogy melyik városból írtál. Ennyit tud.

2011. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem,ott az árkádba van net :DDDDDDD

köszi a válaszokat!

amúgy új helyet hogy kell létrehozni pl iphoneról(4)??

2011. okt. 31. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
GSM cellainformációk alapján is meg lehet a helyet határozni, nem csak GPS alapján.
2011. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor mégis lehet a gépről?? légyszi írjátok meg!!!
2011. okt. 31. 23:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha laptopról netezel mobilnettel és a facebook elfogadja a cellainformációkat is helymeghatározásként, akkor lehet.
2011. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Régi a téma, de hátha figyeli valaki még:


Samsung 5230-ról be lehet helyszínt állítani egy képhez (telefonról)?


A külön bejelentkezés megvan, de a képhez nem enged helyszínt adni se közben, sem utólag. Egyáltalán lehet?!

2012. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!