Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet support@support-o...

Hogyan lehet support@support-os e-mail címet csinálni? Tudom hogy én nem birok de ez fizetős v mi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Fizetős, meg kell venned a support.tartománynév (nem írtad milyen) domaint, és ahhoz jár majd e-mailcím is. Itt pedig azt adsz meg amit akarsz, így akár lehet support@support.tartománynév nevű e-mail címed.
2011. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

support.hu Nem regisztrálható.

support.eu Nem regisztrálható.

support.com Nem regisztrálható.

support.net Nem regisztrálható.

support.org Nem regisztrálható.

support.info Nem regisztrálható.

support.ro Regisztrálható!

support.us Nem regisztrálható.

support.biz Nem regisztrálható.

support.tv Regisztrálható!


Ahol megnéztem már csak kettő regisztrálható... a .ro-nak nem tudom de a.tv domain 7500 forintért lehet igényelni... fiberhost.hu-nál néztem meg

2011. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2xSü ***** válasza:

A kérdésed értelmezhetetlen.


Csak sejtem, hogy egészen pontosan mit akarsz kérdezni. Ha jól sejtem, akkor a kérdésed ez: Hogyan lehet olyan email címet csinálni, ahol a @ után a saját magad által megválasztott domain név áll. Pl.: info@gipszjakaboldala.hu


A válasz ebben az esetben:

Mindenképpen birtokolnod kell az adott domain nevet. (Esetleg valaki más indíthat az adott domain név alatt levelezőszolgáltatást.) A domain név mellé kell egy email szolgáltatás és megfelelő tárterület, hogy a leveleidet tárolni tudd. Egy alap tárhelyszolgáltatásban ez benne van.


A .hu domain név regisztrációja központilag szabályozott és általában kb. 3000-4000 Ft között mozog. Ebben benne foglaltatik a domain név 2 éves fenntartása. A hosszabbítás is hasonló áron mozog.


Egy alapszintű tárhely sem kerül ma már sokba. Évi 3-4 ezer forintból már össze lehet hozni.


Összességében tehát évi 5-6 ezer forintból lehet saját domain neved, saját tárhellyel. De vannak időszakosan bizonyos tárhelyszolgáltatóknál olyan akciók is, aminél a tárhely megrendelése esetén átvállalják a domain regisztráció költségeit. (Természetesen 2 év után a hosszabbításért fizetni kell.)

2011. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!