Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Haverom mikor elinditja CSS-t...

SYsTe3m kérdése:

Haverom mikor elinditja CSS-t (non-steam) ezt irja: Platform error:module failed to initialize utána hl2. exe alkalmazáshiba azt nem tudtam bemásolnni mert nem fér ide. Help pls?!

Figyelt kérdés
Steam-re találtam megoldást de nonsteamre nem?!
2011. nov. 2. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésben a válasz: non-steames a CSS. Tört játék -> bugos, hibás játék.
2011. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Heló, ha nem találtál még megoldást akkor itt van egy: előszöris az első kommentelő egy hülye... A module error nem a játéktól függ hanem a gépedtől. Ez az error csak Service Pack 3-as windows-okon van! Onnan tudom hogy nekem 2-elment, 3-an meg nekem is ez a hiba volt. Na de a fix: Bemész a CS főkönyvtárába, ott Platform mappa, azon belül Steam mappa, és azonis belül Games mappa. Namármost ott van 2 féjl. az egyiknek az a neve hogy ClientGameInfo.vdf, a másik azthiszem ClientRegistry.vdf vagy valami ilyesmi. Az a lényeg hogy a ClientGameInfo.vdf-et hagyd békén, a másikat töröld. Ennyi. FONTOS: igy el fog indulni a játék, viszont nem lesznek menüpontok, éa a find servers egyáltalán nem fog bejönni. Igy annyi h egy sima jegyzettömbe mented el az IP-ket és consoleba beirod h "connect <IP>" és akkor rácsatlakozik. Remélem segítettem.
2011. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit megkésve, de szólok, hogy ez nekem működött a HL2-nél.( 2. hsz.)
2012. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Blitzcrank válasza:
A játék fő könyvtárában keresd meg a Language.exe(win7 alatt language alkalmazásként leled) fájlt és indítsd el. Ott kiválasztod a nyelvet és "set language"-re kattolsz utánna megy rendesen a játék!!!!!
2013. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 DarkElfing válasza:

Ez mind szép és jó hogy ki kell törölni meg minden de van egy jobb módja ennek: PlatformMenu.vdf-et meg kell nyitni jegyzettömbbel és ki kell törölni a 3 legbelülre eső sort. Ha jól csináltad igy kell kinéznie:


// this file defines the contents of the platform menu

"Platform"

{

"Menu"

{


}

}

2013. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%

Nem kell kitörölnöd a PlatformMenu.vdf-et, senem kell átírni a konfigját.


Nyisd meg a registry editort (XP: run 'regedit' 7:keresőbe registry edit)

Nyisd meg a HKEY_CURRENT_USER-t

Nyisd ki a Software-t

Nyisd ki a Valve-t

és itt töröld ki a 'Steam' mappát.

Nekem is ez a hiba volt, random hülyeségből kitöröltem a steam mappát és működött! :DD

2013. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sanyy334 válasza:

""""""""""A játék fő könyvtárában keresd meg a Language.exe(win7 alatt language alkalmazásként leled) fájlt és indítsd el. Ott kiválasztod a nyelvet és "set language"-re kattolsz utánna megy rendesen a játék!!!!!""""""""



ÍGY IGAZ....

2014. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Torro Botond válasza:

Annyira egyszerű és értelmetlen a válasz rá amúgy!!

Csak állítsd át a steam-et Magyarról Angolra és kész is!!Próbáld meg nekem bevált!

2014. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csabx válasza:
Ezer köszönet a DarkElfing nevű fehasználónak! Igaz én a Half-Life episode One játékkal jártam így, de két nap kínlódás után végre sikerült elindítani a játékot. Pont úgy, ahogy le van írva!
2014. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tomek0726 válasza:
Én most szembesültem ezzel a problémával. Azt előttem szóló már leírta, h elég, ha a steamet átállítjátok angolra. nekem is csak ennyit kellett tennem.
2015. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!