Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs hang? (Többi lent. )

Miért nincs hang? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy van egy Asrock 4core1333-GLAN alaplapom ami megvan már kb.4-5 éve és eddig semmi baj nem volt vele, de tegnapelőtt filmet néztem és mintha gondolt volna egyet gép azóta nincs hang.Már többféle driverrel is, meg már windows (win7) reinstallal is próbálkoztam, valami ötlet hogy mi lehet a baja, vagy nincs más mint hangkártya csere?
2011. nov. 3. 22:31
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem ha drivereket, és rendszer reinstall-t is csináltál és nem javult meg, akkor valoszinuleg elromlott.
2011. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát köszi, remélem betudok szerezni egy újat a közelben,de komolyan alaplap driverrel meg semmivel se megy..idegesítő:D
2011. nov. 4. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!