Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Prezentációt kell készítenem....

Szotyi41 kérdése:

Prezentációt kell készítenem. Wikipédiáról kimásolok az érvényes?

Figyelt kérdés
Ha lebukok súlyos bűn? amm ez egy számtekverseny szal nem ilyen iskolai házifeladat
2011. nov. 4. 21:28
 1/7 Heckler ***** válasza:
Ha egy versenyen wikiről másolt szöveggel indulsz, már régen szar vagy.
2011. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bűnnek nem bűn, de ha kiderül szégyent hozol magadra, az iskoládra, és mindenkire akit képviselsz. A Wikipédiát is emberek szerkesztik akik nem az ujjukból szopják ki az ott leírtakat, ők is megtanulták, elolvasták valahol. Keress megbízhatóbb forrást, tudom hogy ez a "mai fiatalságnak" (úristen 23 évesen olyanokat mondok mint a nagyapám:D) elég megdöbbentő, de a hiteles információk hatalmas százaléka könyvekben található.
2011. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
7 és 8 adikosoknak van rendezve és a vízről kell amm átirtam kicsit
2011. nov. 4. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek kérdezel ha a válaszoktól függetlenül így is, úgy is a Wikiről másolod ki? Szerintem elég egyértelmű volt az álláspontunk: Ne csináld.


De igazából nem tudom miért írogatok neked, mit bánom én hogy milyen szar forrásokból szeded össze a prezentációdat...Csinálj amit akarsz...

2011. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj olvasd el és értelmezd aztán saját szavaiddal írd le. Egyébként tényleg nézhetnél jobb források után is. Azt meg én is tudom hogy manapság nem divat a könyv, de tényleg többnyire jó dolgokat ír. Persze akad egy két kivétel.
2011. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Heckler ***** válasza:
Tényleg téged küldtek versenyre, amikor egy értelmes mondatod sincs? Milyenek lehetnek a többiek, te jó ég...
2011. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az ötödiken kívül mindenki bekaphatja
2011. nov. 4. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!