Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Még visszaveszik a kábelt...

Még visszaveszik a kábelt amit vettem?

Figyelt kérdés
Vettem egy kábelt hogy összekössem a Tv-t és a számítógépet.(Ezt bővebben kifejtettem itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes.. vettem.Még visszaveszik és adnak egy másikat helyette?
2011. nov. 8. 17:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és annyit kifelejtettem hogy azért akarom visszavinni mert nem jó.
2011. nov. 8. 17:56
 2/13 _Jessy_ ***** válasza:
Ha ez valóban csak egy kábel, akkor téged jól átk..tak :) Ilyen kábel nincs, hacsak nem raksz közé egy hardware-t. De ez 5k+
2011. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Így van, RGB-t komponensre alakítani csak kábellel nem lehet! Linkeld be, hogy mit vettél!
2011. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ilyet vettem: [link]

Amúgy a Saturnba.

2011. nov. 8. 18:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok
2011. nov. 8. 18:18
 6/13 _Jessy_ ***** válasza:
Szerintem kamu. Vissza kell hogy vegyék. Ha nem akkor próbálják ki. Nekik sem fog működni :) Persze nem kizárt, hogy egy VGA/PAL converter chip van a VGA dugóban, de erre elég kicsi az esély.
2011. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Valószínüleg holnap vissza viszem.
2011. nov. 8. 18:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy ez nem működik.

A D-SUB csati nem véletlenül 15 tűs (külön tű a színeknek (R-G-B), külön tűk a színek árnyékolásának illetve külön tűk a horizontális illetve vertikális szinkron jeleknek...)

Ahhoz, hogy ebből a jelből komponens jelet csinálj, hardveres átalakító kell(Nem fér bele a VGA csatiba).


Vagy veszel egy hardveres átalakítót és a következő módon kötöd össze:

Számítógép->VGA-VGA kábel -> konverter -> komponens komponens kábel -> TV


Ahhoz, hogy az általad vett kábelt használni tudd, olyan videókártya kell, ami az előbb említett hardveres konverziót el tudja végezni.


Mivel a Saturnban "hozzáértő" dolgozók vannak, így nem csoda, hogy olyat adnak el amiről fogalmuk sincs, hogy micsoda.

2011. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Holnap remélem vissza tudom cserélni egy VGA-VGA kábelre.
2011. nov. 8. 20:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos? Mit szóltak?
2011. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!