Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akkumulátor tönkre ment, hogy...

Akkumulátor tönkre ment, hogy tudnám ezt megoldani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Először is bocs, hogy ide írom, de telefonos topikot nem találtam.

Van egy régi K300i telefonom, aminek tönkre ment az aksija, lemerült és nem tudom föltölteni. 3500ér nem akarok hozzá venni, mert abból már kapok egy új telefont, de nagyon sok fontos kép és üzenet van benne, amiket nem szeretnék, hogy elvesszenek. Sajnos nem a SIM kártyára lettek mentve, gondolom van benne valami memória kártya és arra. Valaki tudna segíteni abba, hogy hogyan lehetne az infókat ,,kimenteni" belőle? Kösz előre is.


2011. nov. 10. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Memóriakártya nincs benne. Akkor könnyű volna, mert betennéd egy kártyaolvasóba azt annyi. Ez a telefon belső memóriájában van, azt meg nem tudom hogy lehetne előcsalogatni feltöltés nélkül. Szerintem sehogy...
2011. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háromezerért adok egy k300i-t aksival együtt. Működik...
2011. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor adatkábel is kell hozzá, mert ha nincs akkor megint ott vagyok, ahol a part szakad..
2011. nov. 10. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy infra...
2011. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs a gépemhez
2011. nov. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!