Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A notebook "alátétek" egyszerű...

A notebook "alátétek" egyszerű tartók vagy segítenek hűteni is a gépet?

Figyelt kérdés

Konkréten ilyesmikre gondolok :

[link]


[link]


[link]

stb.

Mert azt tudom, hogy ágyon, ölben, a földön csak úgy nem szabad tartani, emiatt is mindig egy falapon vagy az asztalon tartom, mikor gépezek, de ha több óráig van bekapcsolva a gép, a fa is felmelegszik alatta.


Tehát igazából a kérdésem az lenne, hogy ilyen szempontból ezek elvezetik a hőséget vagy nem? Megéri ilyenre befektetni vagy fölösleges, mert semmiben sem jobbak, mint az egyszerű asztal?

Bocsi, ha hülyeségeket kérdeztem, csak gondoltam jobb, ha itt megkérdezem, mint egy boltban, mert ott valószínűleg rám akarnák tukmálni, ha fölösleges akkor is:)


2011. nov. 22. 19:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!