Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem szólal meg a külső...

Miért nem szólal meg a külső hangkártya?

Figyelt kérdés
Az eddig használt 6/-os Fire Wire kábelt lecseréltem egy 4/6-osra de nem kap vele áramot a Saffire LE hangkártyám. Kábel hiba lehet, vagy be kell állítani valamit az alaplapon?! Cigabyte EP43-DS3 alaqplapom van, van rajta 6p-os és 4p-os Fire Wire csatlakozás is, de a hangkártyán csak 6p-os....A 4-esről egyáltalán nem kap áramot a kártya,előszedtem az adapterét is, de azzal meg csak kattog és fel-felvillannak a LED-ek az előlapon, de életnek semmi jele! A 6-ossal működik. Mi lehet a baj?!
2011. nov. 24. 21:39
 1/2 Theorba válasza:

Pont erről írtam itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


A 4P + Adapteres csatlakoztatásnál a LED-villogás feltehetően nem természetes.

A Gyártó honlapját feltétlenül böngészd át. Lehet, hogy kizárólag 6P-s csatlakozást javasol.

2012. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Theorba válasza:
Ne értem, milyen nyomós okod volt egy működő szisztémát megbolygatni?
2012. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!