Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopomat ágyon használtam,...

Laptopomat ágyon használtam, és tönkre ment, mi baja lehet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Hp Pavilion dv6000 laptopomat, ágyon használtam, és tönkre ment. Ha beszeretném kapcsolni, a kék led kijelzősor kivillan, de nem kapcsol be. Mi baja lehet? Volt már valakinek hasonló? mennyibe kerül a javitása, és pontosan mit kell cserélni benne?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 27. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megsült a videókártya, mert nem tudott szellőzni. Esetleg egy újragolyózás vagy egy újramelegítés segíthet a chip-en. Hol laksz? Ha Debrecen környékén akkor tudok segíteni.
2011. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha az ágyban eltakarhatod a szellőző nyállásokat és gyakorlatilag bármi megfőhet benne. Proci, alaplap stb..

Ha nem garis, akkor ezek baromi drágák lehetnek, akár 30-50 eFt is. Valami egyenes tálcára kellett volna rakni, hogy szellőzzön. De ettől függetlenül, az ágyban inkább aludni kell, dugni vagy esetleg TV -t nézni..

2011. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De leginkább dugni :-)
2011. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor tanuljuk már meg végre, hogy ágyon laptopot nem használunk?! Attól, hogy kicsi és hordozható, nem arra való, hogy az ágyon vagy az ölünkben használjuk!

CSAK asztalon, lapos és kemény felületen használjuk, különben betakarod az alját, nem szellőzik és túlmelegszik!


Lehet kapni laptopokhoz ún. állványt, amelyben van ventillátor, és alulról hűti. Érdemes beszerezni!

2011. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. pesten lakom egy szerelö ismerősőmhöz elvittem ma.. hát amikor beszeretném kapcsolni csak a kék led kijelzősor ad életjelet, a ventillátor meg semmi nem indul azalatt a 1mp alat amig kivillan a led sor.. nincs benne valami apró valéami, ami esetleg túlmelegedéskor kisül? (valami biztonságio bigyóra gondolok ami megakadályozza hogy más szét mennyen benne)
2011. nov. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!