Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy 3D-s tévét. Raktam...

Vettem egy 3D-s tévét. Raktam a pendrivomra filmeket és azt vettem észre, hogy azt a filmet ami 10gigabájt fölött van nem képes lejátszani. Azt irja ki:nem támogatott videocodek. Ugyanabban a formátumban van mint a többi. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 10:42
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

a mérete lehet a baj.


nem ártott volna előbb megtudni mielőtt megveszed hogy mekkora a max fájl méret amit tud kezelni.


szomszédom is így járt majdnem amikor vett egy külső vinyót-t hogy mekkora méretű külső tárolót tud kezelni a TV-je nem kérdezte meg. de mielőtt még megrendelte volna egy nappal előtte rákérdeztem és kiderült hogy a 2 terrát nem kezeli csak a max 1,5 terrát. így csak akkorát vett és nem kellett kidobnia 2 terrásra a pénzt amit nem tudott volna a TVhez használni...


nézzd meg a TV specifikáció leírásában hogy mekkora a max fájl méret amit még kezel a TV-d

2011. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És milyen az az "ugyanolyan formátum, mint a többi"?
2011. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
divX-es 3D :D
2011. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
csak viccnek szántam. nem tudom van e egyáltalán divX 3D
2011. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond.. Majd kitalálom :)))
2011. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!